6-12 липня 2013р. - Подорож "Білі ночі Санкт-Петербургу"

6-12 липня 2013 року запрошуємо Вас у Санкт-Петербург - одне з найкрасивіших міст Світу, культурну столицю Росії. Сюди варто поїхати, щоб своїми очима побачити знамениті пам'ятники скульптури та архітектури, пройтися по вулицях Північної столиці Росії та доторкнутися до її історії.

Поціновувачі високого мистецтва і любителі довгих прогулянок з фотокамерою, театрали та кіномани, гурмани і клабберів - Петербург нікого з них не залишить розчарованим.

Ермітаж, Російський музей, Пушкінський дім, Кунсткамера, Російський Етнографічний музей, Петергоф - це лише частина унікальних та прекрасних місць славетного міста.

План поїздки:

 

План подорожі:

1 день субота 
8.00 виїзд зі Львова

2 день неділя 
Поселення в готель
Пішохідна екскурсія “Парадний Петербург” з оглядом площі мистецтв – одного з центрів культурного життя Петербурга, прогулка Невським проспектом — центральним проспектом міста, перехід на Дворську та Ісаакієвську площі. Екскурсія в Михайлівський замок, самий містичний палац Петербурга, де був вбитий імператор Павло 1.
Екскурсія “Білі ночі Санкт-Петербурга”на теплоході під час розведення мостів (факультатив 100грн)

3 день понеділок
Авобусно-пішоходна екскурсія по Санкт-Петербургу.

4 день вівторок 
Вільний день (можна самостійно відвідати: Ермітажhttp://www.hermitagemuseum.org
Єдиний вхідний квиток в Державний Ермітаж дає право відвідувачам відвідати всі експозиції, що входять в комплекс Державного Ермітажу в Санкт-Петербурзі.
В нього входять: Головні експозиції, Експозиції в приміщенні Головного Штабу, Палац Меншикова, Зимній Палац Петра I, Музей фарфору; крейсер Аврору, Кунскамеру...)

5 день середа
Екскурсія “Заміські імператорські резиденції” в Царське Село з відвідинами Єкатерининського палацу. (Факультативно 50грн) http://www.tzar.ru

6 день четвер
Петергоф (факультативно 80грн). По результатам Інтернет- и СМС- голосування, в якому прийняли участь майже 26 мільйонів людей, були оголошені переможці супер фіналу конкурсу «Сім чудес Росії», в сімку ввійшли озеро Байкал, Долина гейзерів на Камчатці, гора Ельбрус, стовпи вивітрювання на плато Мань-Пупу-Нер в Комі, Храм Василія Блаженного, Мамаїв курган і Родіна-Мать в Волгограді і музей-заповідник «ПЕТЕРГОФ». За умовам конкурсу місця в фіналі не визначались, але, по кількості голосів «Петергоф» на третій позиції, а серед чудес, створених людиною, - на першій.http://peterhofmuseum.ru

7 день п'ятниця
17.00 - приїзд до Львова

Вартість 1770 грн.
В ціну включено проїзд, проживання, екскурсійне обслуговування.
Поселення 4-рьохмісне.
При 3-рьох місному поселені доплата 100грн з людини.
При 2-ох місному поселені доплата 250грн з людини.

Організатор: "Молодіжний туризм" (ПП "Крилос Ком")

Контакти: 0979072199, 0636179979

Контакти

Засновник: ЛОГО "Центр Ініціатив Львівщини"

Україна, м. Львів, вул. Дорошенка, 29

Куратор проекту: Андрій Салига, тел. 097 907 21 99

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Про нас

FRESH.LVIV.UA - інтерактивний інформаційний портал про актуальні події та новинки життя міста Львова для його мешканців та гостей міста.

Запрошуємо до співпраці журналістів, керівників громадських організацій та проектів, студентів і активну молодь.
Будь - які ваші ідеї, проекти та цікава або корисна інформація може бути розміщена на нашому порталі за вашою заявкою на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.