Представники ЛОГО "Центр ініціатив Львівщини" провели тренінг на тему "Розвиток територіальних громад" у м. Мостиська.

5 листопада, представники ЛОГО "Центр ініціатив Львівщини" на запрошення провели тренінг на тему "Розвиток територіальних громад" у м. Мостиська. Ми обговорили виклики, котрі постають перед об'єднаними територіальними громадами сьогодні та шляхи залучення фінансування для їх розвитку.

Найбільшу стурбованість висловили представники місцевої влади, адже вони розуміють, що не всі школи у Мостиській об'єднаній територіальній громаді існуватимуть і надалі. Викладачі шкіл уже сьогодні попереджені про реорганізацію, котра відбуватиметься в найближчому майбутньому. За їх прогнозами перед загрозою закриття постають і інші соціальні заклади (садочки, ФАПи, народні доми).

Найгірше те, що усі "реформи" робитимуться руками новообраної влади ОТГ. Саме їм, а також сьогоднішнім депутатам та головам потрібно пояснювати населенню, викладачам, лікарям що їх чекатиме вже у наступному році.

Також надали інформацію про існуючі програми підтримки громад (як внутрішньодержавні так і міжнародні).

Прохання, котре було виловлене, передати Мостиській ОТГ уже вивільнені заклади.

Відео з навчання та відгуки аудиторії:  youtu.be/uXi1l0keNCc

 

Дякуємо тренерам 

https://www.facebook.com/zoryana.filipovs

https://www.facebook.com/ostap.lopata

Пустомити можуть стати майже вп'ятеро більшими за територією, аніж Львів

До міста хочуть приєднати понад 100 населених пунктів

Економіка — Оксана Лабойко, сьогодні, 11:17 
 Посилання на відеоматеріал: http://newsvideo.su/video/4819200
 
 

У Пустомитівському районі Львівщини хочуть створити найбільшу в Україні об'єднану територіальну громаду (ОТГ). Коли починалася адміністративно-територіальна реформа, йшлося про створення 16 ОТГ у цьому районі, потім кількість скоротилась до шести. Станом на зараз Кабмін погодив створення двох (Пустомитівської та Щирецької), ще одна – Давидівська – проходить процедуру затвердження. Та несподівано виникла думка усе переінакшити і об'єднати весь район в єдину гігантську територіальну громаду.

Старосту віднесли до п'ятої категорії посад в органах місцевого самоврядування

Старосту віднесли до п'ятої категорії посад в органах місцевого самоврядування
 

Уряд Постановою від 22 липня 2016 р. № 451 врегулював питання віднесення посад старост, заступників керуючих справами виконавчих апаратів обласних рад та керівників відділів сільських, селищних рад до відповідних категорій посад в органах місцевого самоврядування. 

Контакти

Засновник: ЛОГО "Центр Ініціатив Львівщини"

Україна, м. Львів, вул. Дорошенка, 29

Куратор проекту: Андрій Салига, тел. 097 907 21 99

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Про нас

FRESH.LVIV.UA - інтерактивний інформаційний портал про актуальні події та новинки життя міста Львова для його мешканців та гостей міста.

Запрошуємо до співпраці журналістів, керівників громадських організацій та проектів, студентів і активну молодь.
Будь - які ваші ідеї, проекти та цікава або корисна інформація може бути розміщена на нашому порталі за вашою заявкою на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.