У гості до Дракули

ДАТА: 16.10.2019-20.10.2019р.

МАРШРУТ: Чернівці (виїзд) - Соляна шахта Прайд, - м. Сігішоара (батьківщина Дракули) - Трансфагараш, оз. Балеа (Ведмеже) - Бран з замком Дракули - - Ущелина Біказ - Озеро Лаку Рошу - Сучава – Рахів (повернення) (приблизно 1500 км)

Румунія давня і загадкова країна, яка манить своєю таємничістю і фантастичною природою. Чудовий вибір для автобусного туру по цій країні. Переїзжаючи до місць призначення за маршрутом, ви отримаєте величезне задоволення споглядаючи незвичайні пейзажі. Сучасна Румунія відкрита світу, в цій країні гарні дороги і комфортні цікаві готелі

ПРОГРАМА ТУРУ

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

Прибуття в Чернівці (орієнтовно 8.00). Переїзд до Соляної Шахти в м. Прайд. Відвідування шахти. По дорозі мальовничі краєвиди Румунії. Обід на природі (бутерброди з сиром і ковбасою або мясом , овочі, чай, кава). Переїзд до міста Сігішоара - батьківщини Дракули .- одне із наймальовничіших міст Румунії, пам’ятник Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 1999 року. Стоїть на пагорбі над річкою Тирнава-Маре. Місто заснували в 13 столітті німецькі колоністи із Саксонії, які звели на пагорбі середньовічну фортецю, кілька церков і знамениту Годинникову вежу висотою в 64 метри. До 16 століття був одним з провідних торгово-ремісничих центрів Східної Європи. На кожному кроці тут можна випити смачну каву. Прогулянка містом. Поселення в готель біля міста Сігішоара. Вечеря. Відпочинок.

ДЕНЬ ДРУГИЙ

Сніданок.. Варіанти сніданків можуть бути такими: вівсянка, мед, родзинки, йогурт або сир, чай, кава, печиво) або омлет, овочі, сир, йогурт, чай, кава, печиво або гречана каша з сосисками, сир, чай, кава, мед, печиво. Молоко буде завжди. В Румунії смачні молочні продукти. Треба мати з собою термос для кави і чаю, який можна собі зробити під час сніданку в дорогу. Кави і чаю буде достатньо. Виїзд з готелю. Переїзд до траси Трасфагараш - один з найкрасивіших гірських серпантинів в світі , друга за висотою гірська дорога, яка за різними оцінками входить в десятку найкрасивііших доріг в світі. Піднімемось мікроавтобусом на верхню частину дороги і до озера Балео на висоту понад 2000 м. Хто захоче за додаткову оплату зможе піднятись по канатній дорозі і назад спуститись вже нашим автобусом. Прогулянка біля озера Балео. Краєвиди гір там вражають кожного. Обід біля озера. Спуск з перевалу. Переїзд до міста Бран і відвідування замку Дракули. Поселення в готель. Вечеря. Відпочинок..

ДЕНЬ ТРЕТІЙ

Сніданок. Переїзд до Червоного озера - Лаку Рошу. По дорозі відвідаємо Брашів. Приїзд до Лаку Рошу. Поселення в готель. Прогулянка біля озера. З готелю до озера йдемо пішки хвилин 45. Бажаючі можуть взяти напрокат човен і веслуючи з задоволенням покататись по озеру.Повернення в готель. Вечеря. Відпочинок.

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

Сніданок. Переїзд до ущелини Біказ - потужне Місце Сили Румунії. Через ущелину йдемо пішки. Обід - привал по дорозі. Переїзд до кордону. В Сучаві можливий шопінг. Перетин кордону. Повернення в Україну до РАХОВА (прибуття о 0.30) - переїзд до Львова (прибуття о 8.30)

ВАРТІСТЬ: 230 євро (все включено)*

*При подорожі зі Львова додаткові витрати на залізничний транспорт:

Виїзд 16.10.2019: Львів-Чернівці (01.00-07.40), 125грн/ос - плацкарт;

Прибуття 20.10.2019: Рахів-Львів (0.30-8.30), 130грн/ос. - плацкарт.

Тел. конт. 0979072199

 

Контакти

Засновник: ЛОГО "Центр Ініціатив Львівщини"

Україна, м. Львів, вул. Дорошенка, 29

Куратор проекту: Андрій Салига, тел. 097 907 21 99

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Про нас

FRESH.LVIV.UA - інтерактивний інформаційний портал про актуальні події та новинки життя міста Львова для його мешканців та гостей міста.

Запрошуємо до співпраці журналістів, керівників громадських організацій та проектів, студентів і активну молодь.
Будь - які ваші ідеї, проекти та цікава або корисна інформація може бути розміщена на нашому порталі за вашою заявкою на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.